O mnie

Poznajmy się
Halina Czubała

Halina Czubała

Jestem uważną obserwatorką mocnych stron i staram się wydobyć z każdej osoby to, co w niej najlepsze.

Wspieram w wyznaczaniu realnych celów i utrzymywaniu zaangażowania w ich realizacji, postrzeganiu potencjalnych trudności jako wyzwań i szansy, rozwijaniu uniwersalnych umiejętności i dostosowywaniu się do ciągle zmieniającego się otoczenia.

 
Towarzyszę w rozwoju, osiąganiu zamierzonych celów i dokonywaniu zmiany w życiu zawodowy i prywatnym.

Koncentruję się na przyszłych możliwościach, a nie na minionych błędach. Nie trzeba nikogo „naprawiać”, każdy jest w porządku taki, jaki jest i posiada już wszystkie zasoby, żeby poradzić sobie z życiowymi wyzwaniami. Możemy zdobywać umiejętności, zmieniać nawyki, uwalniać się od ograniczających przekonań, odkrywać nowe perspektywy… i mieć bezpośredni wpływ na to, jak wygląda nasze życie.

 

Prowadzę sesje coachingowe, szkolenia oraz piszę teksty.
Halina Czubała Erickson Diploma
Halina Czubała Associate Certified Coach (ACC)
W mojej pracy wykorzystuję umiejętności i wiedzę zdobytą podczas:
  • studiów – psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie
  • międzynarodowego szkolenia coachingowego – program „The Art and Science of Coaching” prowadzonego przez Erickson Coaching International
  • współpracy z mentorami i superwizji moich sesji coachingowych
  • kursów doszkalających – m.in. związanych z Racjonalną Terapią Zachowania czy diagnostyką odporności psychicznej (MTQ48).
  • pracy w akademickim biurze karier z młodymi dorosłymi
  • licznych rozmów przeprowadzonych z klientami.
  •  
 

Partnerska relacja podczas rozmów pozwala zyskać świeże spojrzenie i stworzyć przestrzeń do wymiany pomysłów i doświadczeń.

Wierzę, że ludzie łatwiej przyjmują rozwiązania, które sami odkryli niż te które przyszły na myśl komuś innemu.

Dlatego nie udzielam „dobrych rad” i nie daję gotowych przepisów”, ale zadaję pytania i proponuję ćwiczenia, aby zainspirować do stworzenia własnych odpowiedzi.


Chodzi o to, aby pod koniec, spoglądając na drogę, którą się przeszło do osiągnięcia celu móc powiedzieć, albo raczej zaśpiewać „…and I did it MY WAY” jak w słynnej piosence Franka Sinatry.

Zapraszam do kontaktu!

– Halina Czubała

Rekomendacje